mersin ilaçlama firmaları

mersin ilaçlama firmaları yaşam alanlarınızda bulunan fare ve sıçanlar sağlığınızı tehdit ederler. Kemirgenlerin ortamda bulunmaları veya izlerinin görülmesi insanlar üzerinde olumsuz psikolojik etkilere de yol açarak evlerde günlük yaşam ve faaliyetleri; işyerlerinde verimliliği olumsuz yönde etkilemektedir.

Kemirgenler, uzun mesafeleri yürüyebilen, yüzebilen ve tırmanabilen ve en küçük noktalara sığabilen zeki canlılardır. Evlerde ve işyerlerinde  elektrik kabloları, makinalar ve elektronik sistemlere zarar verir; iş gücü kaybı, güvenlik ve iletişim zaafiyetleri ve hatta yangınlara neden olurlar.

Kemirgenlerle mücadelede uzman ekiplerden yardım alınmalı. mersin ilaçlama firmaları ,uzman kadrosu, ziraat mühendisleri ve Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı ilaçlarıyla sorunlarınıza kısa sürede kesin çözümler üretmektedir. Mücadelede yem istasyonları içine yerleştirilmiş Sağlık Bakanlığı onaylı pasta ve mum blok formunda yemler, yapışkan traplar ve çeşitli kapan modelleri kullanılmaktadır.

Uygulanacak işlem, uygulama yapılacak alanın sorunları, sorunların yaşanma sıklığı ve mücadele edilecek kemirgenin türüne göre belirlenir. İstasyonlar veya yapışkanlar, uzman ekibimizin yapacağı keşif ardından belirlenen noktalara yerleştirilir. Yerleştirilen istasyonlar uygun periyotlarda kontrol edilerek kemirgen yoğunluğu, kemirgen kaynakları ve varsa alınması gereken ek tedbirler tespit edilir. mersin ilaçlama firmaları.

You may also like...

Call Now ButtonHEMEN ARA