Mersin ilaçlama

Mersin ilaçlama sektöründe yeni bir anlayışla hizmet vermeye başlamıştır. “Sağlığınız için profesyonel hizmetler” sloganıyla yola çıkan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Türkiyede üretilen tarım ürünlerinin %18 i kuşlar böcekler ve diğer zararlılar tarafından yok edilmekte evlerimize iş yerlerimize ve SAĞLIĞIMIZA zarar vermektedirler. Haşere ve kemirgen sorunlarınızdan kurtulmak istiyorsanız, profesyonel mücadele, etkin ve güçlü müdahale, garantili servis ve kesin çözümler için bizi arayınız. Yaptığımız İlaçlama Uygulamaları Garatimiz Kapsamındadır, İlk Uygulamadan 21 gün sonra haşere veya kemirgen aktivitesi görüldüğü taktirde şirketimiz tarafından ücretsiz ilaçlama yapılacaktır. Günümüz koşullarında Böceklerden ve Kemirgenlerden her türlü tehlikeli hastalıklar bulaşmaktadır. Zararlı Mücadelesi deneyimli ve uzman ekiplerle yapılmalıdır. Şimdi siz müşterilerimize klasik ilaçlamada olduğu gibi kokulu – sıvı ilaçlamanın yanında, jel ilaçlarla da çözümler sunuyoruz. Evinizden hiç çıkmadan, ilaçlama sonrası temizlik derdi olmadan, kokusuz, pratik ama etkin ve garantili uygulamamız ” jel ilaçlama” için hemen firmamızdan bilgi ve destek alabilirsiniz. Antibakteriyel yatak kullanmak gerekir.
Odalar özellikle yatak odaları her gün havalandırılmalı.
Yatak odalarında mümkün oldukça halı ve kilim gibi eşyalar kullanılmamalı. Bunlar arasında tercih yapılması gerekiyorsa halı yerine kilim tercih edilmeli.

Çocuklarınızın peluş oyuncaklarını buzdolabı poşetine koyup ağzını bağlayıp sonra buzluğa yerleştirmeli en az 45 dakika bekletilmeli. Çünkü mite soğuğu sevmez ve ölür.
Emiş gücü yüksek olan özel elektrik süpürgeleri tercih edilmeli.

Bu önlemler Mite’nin yok olmasını sağlamaz sadece azaltabilir. Bu böceklerin tamamen yok olması için evlere periyodik olarak böcek ilaçlama uygulaması yapılması gerekmektedir.

You may also like...

Call Now ButtonHEMEN ARA